Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Trondheim·Org.nr. 980349837
Brøstadbotn·Org.nr. 951320552
Egersund·Org.nr. 925812714
Gamle Fredrikstad·Org.nr. 987643935
Sandnes·Org.nr. 929627628
Bønes·Org.nr. 979569424
Oslo·Org.nr. 924494328
Lysaker·Org.nr. 914360692
Stadsbygd·Org.nr. 925383163
Paradis·Org.nr. 929646975
Furnes·Org.nr. 985294887
Oslo·Org.nr. 970993487
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.