Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Greåker·Org.nr. 925615544
Vatne·Org.nr. 890419542
Arendal·Org.nr. 926799053
Sandefjord·Org.nr. 919591374
Kirkenes·Org.nr. 818631642
Mo I Rana·Org.nr. 932993511
Arendal·Org.nr. 977298784
Oslo·Org.nr. 936599400
Horten·Org.nr. 919732946
Porsgrunn·Org.nr. 939991034
Oslo·Org.nr. 984661185
Oslo·Org.nr. 916904088
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.