Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Froland·Org.nr. 998939259
Lysaker·Org.nr. 933380386
Fannrem·Org.nr. 920658318
Oslo·Org.nr. 916170858
Fannrem·Org.nr. 953852675
Trondheim·Org.nr. 940712580
Hamar·Org.nr. 984176503
Kvernaland·Org.nr. 933748871
Os·Org.nr. 929975049
Vestnes·Org.nr. 824844852
Oslo·Org.nr. 995834480
Oslo·Org.nr. 963983549
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.