Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Tistedal·Org.nr. 912385787
Brandval·Org.nr. 933983153
Kongsberg·Org.nr. 936184715
Flekkefjord·Org.nr. 998808952
Namdalseid·Org.nr. 928524906
Ålesund·Org.nr. 936938892
Kristiansand S·Org.nr. 936052061
Bryne·Org.nr. 927460319
Sola·Org.nr. 924590955
Oslo·Org.nr. 956428920
Oslo·Org.nr. 984594453
Gressvik·Org.nr. 987293721
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.