Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Åfjord·Org.nr. 977076153
Oslo·Org.nr. 815144902
Oslo·Org.nr. 938752648
Gjøvik·Org.nr. 930646059
Randaberg·Org.nr. 933004511
Sandnes·Org.nr. 827042102
Stavanger·Org.nr. 989957910
Lovund·Org.nr. 961056268
Skjetten·Org.nr. 918533745
Lysaker·Org.nr. 914601290
Steinsland·Org.nr. 836655532
Rødberg·Org.nr. 930425370
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.