Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Florø·Org.nr. 988023868
Tromsø·Org.nr. 990574855
Bodø·Org.nr. 934266080
Risøyhamn·Org.nr. 921680554
Harstad·Org.nr. 985411131
Stokmarknes·Org.nr. 917983550
Sandvika·Org.nr. 962392687
Alta·Org.nr. 936703739
Bodø·Org.nr. 933720268
Averøy·Org.nr. 980430758
Vinstra·Org.nr. 839893132
Tromsø·Org.nr. 920260047
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.