Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Stord·Org.nr. 923388230
Harstad·Org.nr. 929582438
Org.nr. 925236314
Paradis·Org.nr. 932603691
Leknes·Org.nr. 933581527
Oslo·Org.nr. 918836519
Kverva·Org.nr. 830727302
Jessheim·Org.nr. 920488358
Søgne·Org.nr. 980386562
Skogn·Org.nr. 891999682
Skien·Org.nr. 912449793
Trollåsen·Org.nr. 918381112
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.