Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Namsos·Org.nr. 982793068
Braskereidfoss·Org.nr. 982793076
Koppang·Org.nr. 982793041
Rørvik·Org.nr. 912082679
Oslo·Org.nr. 990724660
Tønsberg·Org.nr. 923156631
Sandefjord·Org.nr. 935399114
Vesterøy·Org.nr. 935442648
Moi·Org.nr. 979679645
Svolvær·Org.nr. 933175685
Molde·Org.nr. 985608180
Avaldsnes·Org.nr. 955431685
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.