Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Trondheim·Org.nr. 981585429
Solbergelva·Org.nr. 924746645
Godvik·Org.nr. 966228024
Nøtterøy·Org.nr. 997614747
Skien·Org.nr. 927572206
Oslo·Org.nr. 971167491
Stavanger·Org.nr. 884205662
Org.nr. 916046766
Lillestrøm·Org.nr. 936368034
Kirkenes·Org.nr. 921242697
Stathelle·Org.nr. 922213895
Oslo·Org.nr. 921018576
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.