Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Oslo·Org.nr. 989368737
Gjøvik·Org.nr. 968165852
Hafslo·Org.nr. 971002700
Larvik·Org.nr. 984857810
Sandnes·Org.nr. 994785419
Solbergelva·Org.nr. 990039917
Oppegård·Org.nr. 980588882
Skien·Org.nr. 914932114
Narvik·Org.nr. 933626431
Hønefoss·Org.nr. 915592147
Kirkenes·Org.nr. 993129038
Eikefjord·Org.nr. 913978277
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.