Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Gressvik·Org.nr. 916346190
Bergen·Org.nr. 838065392
Grong·Org.nr. 928167348
Grong·Org.nr. 979605625
Hafrsfjord·Org.nr. 980311554
Oslo·Org.nr. 995744562
Raufoss·Org.nr. 926133349
Farsund·Org.nr. 966655577
Nesbru·Org.nr. 927494647
Son·Org.nr. 933025772
Oslo·Org.nr. 978660746
Grimstad·Org.nr. 917643849
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.