Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Sandane·Org.nr. 980402738
Fredrikstad·Org.nr. 960177177
Lørenskog·Org.nr. 958249799
Skien·Org.nr. 913028597
Fiskå·Org.nr. 970316116
Fiskarstrand·Org.nr. 997037375
Mjøndalen·Org.nr. 971227435
Heimdal·Org.nr. 936137725
Tau·Org.nr. 929029941
Trondheim·Org.nr. 939351191
Oslo·Org.nr. 913495349
Fagernes·Org.nr. 925877506
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.