Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Oslo·Org.nr. 938454213
Bergen·Org.nr. 918908080
Egersund·Org.nr. 987027568
Jelsa·Org.nr. 958990022
Hundeidvik·Org.nr. 992954019
Oslo·Org.nr. 993323616
Midsund·Org.nr. 957919766
Støren·Org.nr. 990727465
Bryggja·Org.nr. 828476912
Molde·Org.nr. 851450912
Elnesvågen·Org.nr. 979961820
Midsund·Org.nr. 987206640
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.