Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Sandane·Org.nr. 993428388
Kristiansand S·Org.nr. 987094753
Org.nr. 891310692
Porsgrunn·Org.nr. 998509289
Hareid·Org.nr. 994241303
Hareid·Org.nr. 964389020
Ottestad·Org.nr. 947293265
Svelvik·Org.nr. 951898139
Harstad·Org.nr. 888458182
Oslo·Org.nr. 921186061
Harstad·Org.nr. 926801449
Sandefjord·Org.nr. 911900629
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.