Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Oslo·Org.nr. 914829674
Horten·Org.nr. 937227558
Trondheim·Org.nr. 974496585
Stavanger·Org.nr. 990446342
Sandane·Org.nr. 913110153
Oslo·Org.nr. 914889782
Inndyr·Org.nr. 961478359
Gjøvik·Org.nr. 999299083
Gjøvik·Org.nr. 940155223
Oslo·Org.nr. 915892981
Finnsnes·Org.nr. 932758423
Askim·Org.nr. 912008754
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.