Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Skjærhalden·Org.nr. 985239002
Namsos·Org.nr. 919024771
Folldal·Org.nr. 948480468
Oslo·Org.nr. 910806858
Kongsberg·Org.nr. 993095508
Braskereidfoss·Org.nr. 981393961
Oslo·Org.nr. 975950662
Bjugn·Org.nr. 980323501
Porsgrunn·Org.nr. 985565619
Løken·Org.nr. 979389590
Randaberg·Org.nr. 998278503
Fusa·Org.nr. 821313902
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.