Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Lora·Org.nr. 989208543
Oslo·Org.nr. 922117330
Hjellestad·Org.nr. 920827977
Ålesund·Org.nr. 933580288
Skien·Org.nr. 931471457
Moss·Org.nr. 984785348
Evje·Org.nr. 978662463
Bergen·Org.nr. 979184832
Sande I Sunnfjord·Org.nr. 924550589
Mandal·Org.nr. 988931799
Tvedestrand·Org.nr. 982735106
Org.nr. 996600386
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.