Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Jørpeland·Org.nr. 920282547
Oslo·Org.nr. 926177753
Svolvær·Org.nr. 986347801
Molde·Org.nr. 983080316
Bergen·Org.nr. 986139079
Hamar·Org.nr. 924562943
Bryne·Org.nr. 929286340
Verdal·Org.nr. 896036572
Bodø·Org.nr. 923346511
Trondheim·Org.nr. 930153923
Nøtterøy·Org.nr. 933175502
Rissa·Org.nr. 912972127
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.