Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Oslo·Org.nr. 847696222
Harstad·Org.nr. 930703419
Ølen·Org.nr. 930618209
Bergen·Org.nr. 988517720
Porsgrunn·Org.nr. 979563531
Porsgrunn·Org.nr. 989214888
Skaland·Org.nr. 986002480
Oslo·Org.nr. 943049467
Moelv·Org.nr. 987183829
Deknepollen·Org.nr. 914930642
Org.nr. 992161043
Sandnes·Org.nr. 943611432
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.