Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Torangsvåg·Org.nr. 931960016
Surnadal·Org.nr. 980457575
Bodø·Org.nr. 824728852
Org.nr. 917479917
Vatne·Org.nr. 890419542
Arendal·Org.nr. 926799053
Sandefjord·Org.nr. 919591374
Mo I Rana·Org.nr. 932993511
Org.nr. 927460343
Arendal·Org.nr. 977298784
Oslo·Org.nr. 936599400
Horten·Org.nr. 919732946
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.