Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Bremnes·Org.nr. 983246702
Husøysund·Org.nr. 989657275
Sandvika·Org.nr. 986076905
Sandnes·Org.nr. 984207565
Brennåsen·Org.nr. 994878409
Utskarpen·Org.nr. 929004590
Kleppe·Org.nr. 976793927
Åseral·Org.nr. 920888607
Tysnes·Org.nr. 976527461
Alta·Org.nr. 932601192
Tingvoll·Org.nr. 977540771
Fitjar·Org.nr. 991865268
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.