Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Staubø·Org.nr. 985410763
Moelv·Org.nr. 931535439
Florø·Org.nr. 987650184
Namsos·Org.nr. 919024771
Kongsberg·Org.nr. 993095508
Braskereidfoss·Org.nr. 981393961
Bjugn·Org.nr. 980323501
Glomfjord·Org.nr. 929626125
Mjøndalen·Org.nr. 922941653
Heimdal·Org.nr. 919967765
Iveland·Org.nr. 984699042
Bodø·Org.nr. 998596092
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.