Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Flå·Org.nr. 936756441
Haugesund·Org.nr. 991866744
Nesbru·Org.nr. 812005022
Oslo·Org.nr. 929791703
Sem·Org.nr. 984668910
Geilo·Org.nr. 812076272
Skollenborg·Org.nr. 832863432
Kleppestø·Org.nr. 998319625
Skien·Org.nr. 881489392
Tjodalyng·Org.nr. 947390287
Surnadal·Org.nr. 925215996
Bodø·Org.nr. 986446125
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.