Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Nannestad·Org.nr. 935329574
Oslo·Org.nr. 912110117
Ås·Org.nr. 930630268
Fredrikstad·Org.nr. 996440907
Tustna·Org.nr. 986183167
Kvam·Org.nr. 937196962
Naustdal·Org.nr. 928010678
Porsgrunn·Org.nr. 917181039
Molde·Org.nr. 880604732
Oslo·Org.nr. 981393082
Finnås·Org.nr. 986132570
Larvik·Org.nr. 915739334
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.