Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Sandhornøy·Org.nr. 927403935
Finsland·Org.nr. 989067435
Hønefoss·Org.nr. 997883365
Hønefoss·Org.nr. 997626400
Eidsvåg I Åsane·Org.nr. 967836257
Høylandet·Org.nr. 997290445
Oslo·Org.nr. 933661334
Sandnes·Org.nr. 916373880
Oslo·Org.nr. 917741212
Tromsø·Org.nr. 836025482
Grovfjord·Org.nr. 976063716
Florø·Org.nr. 936505023
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.