Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Mjøndalen·Org.nr. 983036694
Oslo·Org.nr. 988152269
Oslo·Org.nr. 923006397
Org.nr. 928573788
Fetsund·Org.nr. 979506465
Org.nr. 997216520
Ringebu·Org.nr. 890007082
Horten·Org.nr. 921969104
Horten·Org.nr. 964951284
Trondheim·Org.nr. 989229567
Geiranger·Org.nr. 960465725
Øystese·Org.nr. 913822323
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.