Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Ankenes·Org.nr. 929329317
Harstad·Org.nr. 888458182
His·Org.nr. 871057702
Oslo·Org.nr. 921186061
Oslo·Org.nr. 920340350
Harstad·Org.nr. 926801449
Sauland·Org.nr. 995874172
Sandefjord·Org.nr. 911900629
Klepp Stasjon·Org.nr. 986717447
Mandal·Org.nr. 995595184
Fjerdingby·Org.nr. 917268789
Kleppe·Org.nr. 997916026
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.