Søk etter tjeneste, sted, postnummer, kommune, firmanavn eller organisasjonsnummer.
Porsgrunn·Org.nr. 998509289
Sandnessjøen·Org.nr. 937065108
Røyse·Org.nr. 979743238
Hareid·Org.nr. 996331393
Drammen·Org.nr. 912747654
Hareid·Org.nr. 964389020
Oslo·Org.nr. 919253185
Oslo·Org.nr. 997303903
Bjelland·Org.nr. 836317742
Ottestad·Org.nr. 947293265
Svolvær·Org.nr. 995671042
Svelvik·Org.nr. 951898139
Katalogen bygger på et registeruttrekk fra 20.09.2026.
Opplysninger fra ulike registre kan avvike. Vi viser slike avvik på firmaprofilen. Registreringsomfang er ikke det samme som et tilbud om en bestemt tjeneste.
Dataene oppdateres foreløpig ikke automatisk. Bakgrunnsbildet er en illustrasjon.
Du kan allerede finne virksomheten din og undersøke registeropplysningene. Innlogging og administrasjon av firmaprofiler er ikke åpnet ennå.
Firmaprofilen viser foreløpig offentlige registeropplysninger. Muligheten til å bekrefte eierskap og legge til tjenester, bilder og egne tekster kommer senere.
Feil i registeropplysninger må korrigeres hos registeret som er oppgitt som kilde.